SOF Stavebniny | ASAS SOF Stavebniny

SOF Stavebniny

Všetko na jednom mieste pre vašu stavbu. Zaoberáme sa predajom stavebného materiálu, maloobchodne a veľkoobchodne. U nás nakúpite kompletný sortiment stavebných materiálov a systémov od základov až po strechu.

Spoločnosť sme založili v roku 1991. Postupným rozširovaním sme sa stali predajcom od základných materiálov až po zložité stavebné systémy. Sme dlhoročnými špecialistami na strešné systémy, stavebnú chémiu a murovacie materiály všetkých druhov. V súčasnej dobe sa zaoberáme kompletným sortimentov stavebných materiálov.

Venujeme sa sortimentu potrebného k výstavbe a rekonštrukcii domov, bytových domov, oplotení, kanalizácií, špeciálnym produktom a doplnkom - špeciálne izolačné materiály, náradie, dvere a okná, palivá - brikety a pelety, kúpeľňové doplnky, farby.

Evidujeme viac ako 14 000 druhov tovaru skladom alebo formou objednávky a tovar vieme dodať priamo na miesto.

Od roku 2009 sme členom ASAS, a.s. čo nám pomáha získať výhody u dodávateľov, ktoré následne prinášame našim zákazníkom.

Našim cieľom je vychádzať v ústrety všetkým zákazníkom, ktorí navštívia našu predajňu, alebo nás kontaktujú cez webovú stránku a Facebook.


Otváracie hodiny
Stavebniny Čadca

SOF - STAVEBNINY
Podzávoz 975
022 01 Čadca

IČO: 369 420 14