Obklady a dlažby | ASAS SOF Stavebniny

Obklady a dlažby

Rako

Spoločnosť LASSELSBERGER s.r.o. je najväčším výrobcom keramických obkladov a dlažieb v ČR a zároveň patrí k najväčším európskym výrobcom obkladových materiálov. LASSELSBERGER s.r.o. zachováva a rozvíja tradíciu českej značky RAKO, ktorá oslavila 130. výročia svojho vzniku. Vďaka segmentácii značiek RAKO HOME, RAKO OBJECT, RAKO SYSTEM pokrýva spoločnosť skoro všetky potreby zákazníkov v oblasti keramických obkladov. Každá značka má jasnú pozíciu pre jednotlivé cieľové skupiny a segmenty trhu. Ponúkame komplexné riešenie.

Tubadzin

Skupina Tubądzin je jedným z popredných poľských výrobcov keramických obkladov a dlažieb a dominuje na trhu v oblasti inovácií. Už od počiatkov svojej existencie dôsledne vyvíja svoju ponuku výrobkov a snaží sa ju prispôsobiť požiadavkám všetkých skupín zákazníkov. Značka Tubądzin je vhodná pre zákazníkov, ktorí hľadajú unikátne riešenie pre svoje bývanie – štylistom vytvárajúcim interiéry, ktoré Vám dovolia odlíšiť sa. 

Atlas Concorde

Atlas Concorde ponúka keramické riešenia pre akékoľvek použitie, ktoré spájajú estetický vzhľad a vynikajúci technický výkon.

Azteca ceramica

Azteca ceramica kladie dôraz na najnovšie trendy tak, aby bolo možné splniť všetky estetické a technické požiadavky zákazníkov. Rozsiahly výber výrobkov umožňuje každému vybrať si svoj štýl a prispôsobiť ho svojím predstavám a možnostiam. 

Limone

Značka založená v roku 2013 ako odpoveď na dopyt po nových, zaujímavých a originálnych kolekciách keramických obkladov a dlažieb, ktoré dokonale zapadnú do každého interiéru. 

Grespania

Grespania je medzinárodná keramická výrobná spoločnosť, ktorá sa môže pochváliť inovatívnymi technickými vlastnosťami, ako aj inovatívnymi špičkovými dizajnmi. Od nápadov pre tých, ktorí hľadajú osobnosť a jedinečný štýl pre svoje domovy, až po technické riešenia pre profesionálov zapojených do najzaujímavejších stavebných projektov.

Cerrad

Firma Cerrad sa zameriava na nové technológie. V ponuke Cerradu sú výrobky gresové a klinkerové. 

STARGRES

Obklady STARGRES dbajú na atraktívny a elegantný dizajn, vďaka spolupráci s renomovanými štúdiami.

Ceramika Gres

Značka Ceramika Gres tvorí komplexnú ponuku pre individuálnych i inštitucionálnych zákazníkov, ako aj pre architektov. Vzory, ktoré sú vytvorené v spolupráci s našimi dizajnérmi sa uplatňujú v obytných a priemyselných budovách, ako aj vo verejných službách.

NowaGala

Keramika Nowa Gala pôsobí na trhu od roku 1995 a je jedným z popredných producentov dlažieb v Európe. Spoločnosť bola založená za účelom začatia výroby moderných a technologicky vyspelých glazovaných mletých skalnatých dlažieb. Hlavným cieľom spoločnosti Nowa Gala je ponúknuť zákazníkom kvalitné výrobky, ktoré zatraktívnia a hlavne rozšíria ponuku na trhu. Spoločnosť využíva vo výrobnom procese najnovšie technológie, a inovatívne riešenia a zároveň kladie veľký dôraz na šetrenie životného prostredia. Fabrika sa snaží o pravidelný kontakt so zákazníkmi, aby dokázala rýchlo reagovať na ich požiadavky, očakávania a želania.

Ströher

Nemeckú značku Ströher charakterizujú vysokokvalitné keramické materiály pre použitie hlavne do exteriérov. Obklady a dlažby Ströher sú vypaľované až pri 1300 °C a nie sú pórovité, ale jedná sa o ťahaný materiál, čo garantuje odolnosť proti mrazu a odpudzovaniu nečistôt. Firma Ströher vyvinula zvlášť odolnú tvrdú glazúru, založenú na vysoko sofistikovaných materiáloch z minerálnych oxidov, ktoré fungujú ako ochranný štít.

ABK

Firma ABK bola založená v roku 1992 ako výrobca keramiky, ktorý sa špecializoval na keramické obklady. Vďaka sérii strategických a starostlivo zacielených technologických krokov sa značka ABK postupne stala popredným výrobcom aj gresových dlažieb, ktorých estetika a kvalita nielen spĺňajú súčasné trendy na trhu, naopak často ich udávajú. V súčasnosti je spoločnosť celosvetovo uznávaná ako jeden z lídrov vo výrobe talianskej keramiky.

Marazzi

Marazzi je najznámejšou značkou vo svete priemyslu, ktorý sa zaoberá výrobou keramických obkladov a dlažieb. Pôsobí vo viac ako 140 krajinách sveta a je všeobecne uznávaná ako synonymum pre kvalitné keramické dlažby a symbolizuje to najlepšie z talianskeho štýlu a dizajnu pre moderné interiéry a exteriéry. Firma Marazzi bola založená v roku 1935 v Sassuole na severe Talianska, kde výroba pretrvala až do súčasnosti.

 

 

Vyberte si z našej ponuky
Strecha
Komínové systémy
Tepelné izolácie
Hydroizolácie
Sadrokartónové systémy
Murivo
Stropné systémy
Základy
Cement a vápno
Omietky
Fasáda
Náradie
Strešné okná, podkrovné schody
Dlažby, terasy, záhradná architektúra
Oplotenia
Odvodňovacie systémy
Stavebná chémia
Betonárska oceľ, železo, jokle
Dvere, zárubne, púzdra
OSB dosky
Fólie
Kanalizácia, vodovodné napojenia
Palivá (brikety, pelety)
Kúpeľne
Voda, kúrenie, plyn
Záhrada, hnojivá, tráva, hlina
Farby a laky
Rohové lišty, omietniky
Spojovací materiál, kovania
Doplnkový sortiment

Otváracie hodiny
Stavebniny Čadca

SOF - STAVEBNINY
Podzávoz 975
022 01 Čadca

IČO: 369 420 14