Sanita, batérie, keramika | ASAS SOF Stavebniny

Sanita, batérie, keramika

HOPA

Firma bola založená v roku 1997 a je jedným z popredných výrobcov a predajcov sanitárneho zariadenia a PVC profilov pre stavebný priemysel na českom aj slovenskom trhu. Spoločnosť HOPA pôsobí na trhoch strednej a východnej Európy už viac než desať rokov. Zo začiatku sa špecializovala na výrobu sprchových kútov, dnes sa už zameriava na komplexné zaistenie dodávok materiálov pre kúpeľne.

Herz

5000 produktov pripravených urobiť váš projekt dokonalým. 125 rokov HERZ
13 odborníkov z obchodného tímu pripravených podeliť sa s vami o svoje skúsenosti

 

Krajcar

Spoločnosť Krajcar, s.r.o. je čisto českou spoločnosťou a 15 ročnými skúsenosťami vo výrobe kúpeľňového nábytku. Moderné stroje a vybavenie zaisťujú vysokú kvalitu skriniek, čím sa firma Krajcar radí k špičke v oblasti výroby koupeľňového nábytku. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vyrábajú vysoko kvalitný, funkčný a moderný nábytok.

Ruukki

Schell

Nekompromisná kvalita, inovatívne produkty a predovšetkým snaha dosiahnuť perfektné a udržateľné riešenia. To sú hodnoty, ktoré zastával už zakladateľ firmy pán Hubert Schell v roku 1932 a pomocou ktorých jeho syn pán Günther Schell vybudoval medzinárodne úspešný podnik. Kto sa rozhoduje pre SCHELL, ten sa rozhoduje pre kvalitné produkty „Made in Germany“.

La Torre

Talianske vodovodné batérie LA TORRE sú nositeľom najnovších dizajnových trendov v sanite. Vyššia trieda inšpirovaná prirodzenou krásou a ucelenou eleganciou. Spojenie špičkovej technológie a moderného dizajnu uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.

MS Mirror

V MS Mirror ponúka štýlové dizajnové zrkadlá. Značka s niekoľkoročnou skúsenosťou so stálym napredovaním a ponukou netradičných riešení. Zrkadlá vyrobené na mieru podľa požiadavky zákazníkov, 3D prevedenia zrkadiel, použité sklá LACOBEL ako dekoratívne prvky, možnosť tridsiatich farebných vzorov, retro zrkadlá osadané v dobových reliéfnych rámoch, široká škála rámov, moderné zrkadlá s patinou, efekt hrdzavého kovu, prevedenie s LED osvetlením alebo bez osvetlenia, zrkadlá s možnosťou diaľkového ovládania ponúkajú zmenu intenzity osvetlenia, zrkadlá s možnosťou ovládania pohybovým senzorom, LED osvetlenie v rôznych farebných prevedeniach, ponuka klasických fazetových a brúsených zrkadiel.

 

Sagittarius

Značka SAGITARIUS získala za 20 úspešných rokov na našom trhu dominantné a stabilné miesto. V súčasnosti je v ponuke spoločnosti viac než 8 000 položiek špecializovaného sortimentu. Nájdete tu stovky druhov sprchových hadíc a pripojení. Mimoriadne široká je ponuka ručných spŕch – jedno, dvoj – až osempolohových, klasických alebo svietiacich, s chrómovou , farebnou alebo saténovou povrchovou úpravou. Priazeň zákazníkov na Slovensku získali pákové batérie a sprchové príslušenstvo renomovaného talianskeho výrobcu M&Z. Výrobky tejto značky sa vyznačujú precíznosťou, vysokou estetickou a úžitkovou hodnotou.

 

Hansa

Spoločnosť Hansa Armaturen GmbH sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných a inovatívnych sanitárnych armatúr pre kúpeľne a kuchyne.

 

Novaservis

NOVASERVIS je popredný výrobca slovenských vodovodných batérií (METALIA) a kúpeľňových doplnkov (NOVATORRE) nielen v Českej republike, ale aj v strednej a východnej Európe. Široký sortiment významne dopĺňajú žiadané produkty ako inštalatérsky program NOVASERVIS, WC sedátka PRESTIGE, KANDRE, sprchovací program a tiež záhradný program DAYE. Spoločnosť má vo svojom portfóliu nielen vlastné výrobky, ale tiež produkty kvalitných zahraničných značiek FERRO, LA TORRE, NADIA RUBINETTERIE a ďalšie.

Vyberte si z našej ponuky
Strecha
Komínové systémy
Tepelné izolácie
Hydroizolácie
Sadrokartónové systémy
Murivo
Stropné systémy
Základy
Cement a vápno
Omietky
Fasáda
Náradie
Strešné okná, podkrovné schody
Dlažby, terasy, záhradná architektúra
Oplotenia
Odvodňovacie systémy
Stavebná chémia
Betonárska oceľ, železo, jokle
Dvere, zárubne, púzdra
OSB dosky
Fólie
Kanalizácia, vodovodné napojenia
Palivá (brikety, pelety)
Kúpeľne
Voda, kúrenie, plyn
Záhrada, hnojivá, tráva, hlina
Farby a laky
Rohové lišty, omietniky
Spojovací materiál, kovania
Doplnkový sortiment

Otváracie hodiny
Stavebniny Čadca

SOF - STAVEBNINY
Podzávoz 975
022 01 Čadca

IČO: 369 420 14